Будь умным!


У вас вопросы?
У нас ответы:) SamZan.ru

50 Ауд ВИ51 Ауд

Работа добавлена на сайт samzan.ru: 2016-06-06

Бесплатно
Узнать стоимость работы
Рассчитаем за 1 минуту, онлайн

Дні

години

ВИ-50

Ауд

ВИ-51

Ауд.

ВИ-52

Ауд

ВИ-53

Ауд.

ВИ-54

Ауд

ВИ-55

Ауд.

ВИ-56

Ауд.

ВИ-57

ВИ-58

ВИ-59

Ауд.

ПОНЕДІЛОК

8.00-

9.35

Внутрішня медицина

Бичкова

5 цкл

Внутрішня

медицина

Лисенко

5 цкл

Клін.імун.

Алергологія

Савво

З 03.03.14 ПО 14.04.14

Омельченко

Секц.курс

7 дит.л-ня

хніонх

Внутрішня

медицина

Мартимьянова

5 цкл

З 03.03.14 по 14.04.14

Секц.курс

Проценко з 13.05

П.к.591

Секц.курс

Омельченко

з З 10.03.14 по 21.04.14

хніонх

Секц.курс

Проценко

З 10.03.14 по 21.04.14

Савво

Клін.імун. алергологія

П.к.591

7 л-я

Мед.генети

Безродная

З 14.04.14

мгц

Внутрішня

медицина

Яблучанский

5 цкл

Внутрішня

медицина

Шевчук

5 цкл

9.55-

11.30

Внутрішня медицина

Бичкова

5 цкл

Внутрішня

Медицина

Лисенко

5 цкл

Клін.імун.

Алергологія

Савво

З 03.03.14 ПО 14.04.14

Омельченко

Секц.курс

ит.л-ня

хніонх

Внутрішня

медицина

Мартимьянова

5 цкл

Рад.мед.

Амиразян

1,5 год

З 03.03.14 по 14.04.14

Секц.курс

Проценко з 13.05

Мед.рад

П.к.591

Секц.курс

Омельченко

з З 10.03.14 по 21.04.14

хніонх

Секц. Курс

Проценко

З 10.03.14 по 21.04.14

Савво

Клін.імун. алергологія

П.к.

591

7 л-я

Мед.генети

Безродная

з 14.04.14

Рад.медиц  

Амиразян

1,5 год

мгц

Мед.рад

Внутрішня

Медицина

Яблучанский

5 цкл

Внутрішня

Медицина

Шевчук

5 цкл

11.40-

13.15

З 03.03.14 ПО 14.04.14

Секц.курс

Проценко

з 13.05

П.к.581

Внутрішня медицина

Бичкова

5 цкл

Секц.курс

Омельченко

 З 10.03.14 по 21.04.14

з 21.04.14

Безродная

Мед.генетик

хніонх

мгц

Внутрішня медицина

Лисенко

5 цкл

Внутрішня медицина

5 цкл

Внутрішня

медицина

Макієнко

5 цкл

Внутрішня медицина

Мартім’янова

Мед.рад

Рад.мед.

Амиразян

1,5 год

З 03.03.14 ПО 14.04.14

Секц.курс

Омельченко

Мед

Рад

хніонх

Секц.курс

Якименко

З 10.03.14 по 21.04.14

1,5 год

Амиразян

Рад.мед.

П.к.591

Мед.рад

13.25-

15.00

Пед.,дит.інф.

Макаренко

Початок 14.30

З 03.03.14 ПО 14.04.14

Секц.курс

Проценко

8 інф.л-ня

П.к591

Секц.курс

Прценко з 06.05

З 10.03.14 по 21.04.14

Початок 14.30

Макаренко

Пед.,дит.інф.

хніонх

8 інф.л-ня

Внутрішня медицина

Бичкова

5 цкл

Секц.курс

Омельченко

 З 10.03.14 по 21.04.14

З 14.04.14

Безродная

Мед.генетик

хніонх

мгц

Внутрішня медицина

Лисенко

5 цкл

Внутрішня медицина

5 цкл

Внутрішня

Медицина

Макиенко

5 цкл

Внутрішня медицина

Мартимьянова

5 цкл

З 03.03.14 ПО 14.04.14

Секц.курс

Омельченко

хніонх

Секц.курс

Якименко

З 10.03.14 по 21.04.14

П.к.

591

15.15-

16.50

Пед.,дит.інф

Макаренко .

Модуль 2

8 інф.л-ня

Секц.курс

Прценко з 06.05

З 10.03.14 по 21.04.14

Модуль 2

Макаренко

Пед.,дит.інф.

хніонх

8 інф.л-ня

Чин.ус.прац

за фахом

До 14.04.14

Григорьева

26 п-а

Чин.ус.прац

за фахом

До 14.04.14

Шевченко О.О.

26 п-а

Чин.ус.прац

за фахом

До 14.04.14

Захаров

26 п-а

Чин.ус.прац

за фахом

До 14.04.14

Николенко Э.Я.

26 п-а

Чин.ус.прац

за фахом

До 14.04.14

Николенко О.Э.

26 п-а

Чин.ус.прац

за фахом

До 14.04.14

Пилипенко

26 п-а

Чин.ус.прац

за фахом

До 14.04.14

Пушкарева

26 п-а

Чин.ус.прац

за фахом

До 14.04.14

Власенко

П.к.678

Секц.курс

Проценко

З 28.04.14

хніонх

ВІВТОРОК

8.00-

9.35

Мед.генетик

Безродная

З 15.04.14

Сторчак

Акуш.гінек.

мгц

мпц

Лахно

Акуш. Гінек.

мпц

Грищенко

Акуш.гінек

мпц

Васильева

Акуш.гінеко

мпц

Педіатрія

Говаленкова

оздп

Педіатрія

Летяго

оздп

Педіатрія

Говаленкова

з 22.04.14

Безродная

Мед.генети

Озд

Л

мгц

Педіатрія

Летяго

Макаренко

Пед.,дит.інф.

664

8 л-я

Лядова

Інф.хворроби

22л-я

Пед.,дит.інф

Макаренко

Волобуева

Інф.хвороби

8 інф.лік

2

2 л-я

9.55-

11.30

Мед.генетик

Безродная

З 15.04.14

Акуш.гінек.

Сторчак

мгц

мпц

Лахно

Акуш. Гінек

мпц

Грищенко

Акуш.гінеко

мпц

Васильева

Акуш.гінеко

мпц

Модуль 1

Педіатрія

Говаленкова

оз

дп

Модуль 1

Педіатрія

Летяго

Оздп

Педіатрія

Говаленкова

Модуль 1

з 22.04.14

Безродная

Мед.генети

Оздп

мгц

Педіатрія

Летяго

Модуль 1

8 л-я

Лядова

Інф.хвороби

22

Пед.,дит.інф

Макаренко

Волобуева

Інф.хвороби

8 інф.лік

2

22 л-я

11.40-

13.15

Педіатрія

Говаленкова

Оздп

Педіатрія

Летяго

З 22.04.14

Безродная

Мед.генетик

Оздп

мгц

Рад.мед.

Амиразян

1,5 год

Мед.рад

1,5 год

Аміразян

Рад.медиц.

Мед.рад

Мед.генетика

Безродная

З15.04.14

Модуль 1

Педіатрія

Говаленкова

мгц

оздп

Клін.імун.ал. Савво

Модуль 1

Педіатрія

Летяго  

7 л-я

мпц

13.25-

15.00

Педіатрія

Говаленкова

Модуль1

здп

Педіатрія

Летяго

Модуль 1

З 22.04.14

Безродная

Мед.генетик

здп

мгц

Модуль 2

Пед.,дит.інф.

Макаренко

Початок о 14.30

8 л-я

Початок о 14.30

Макаренко

Пед.,дит.інф.

Модуль2

Савво

Клін.імун.ал.

8 інф.л-ня

7 л-я

Мед.генетика

Безродная

З 15.04.14

Педіатрія

Говаленкова

мгц

оздп

Клін.імун.ал.Савво

Летяго  Педіатрія

7 л-я

оздп

15.15-

16.50

Пед.,дит.інф

Макаренко .

8 л-я

Макаренко

Пед.,дит.інф.

Савво

Клін.імун.ал.

8 інф.л-ня

7 л-я

СЕРЕДА

8.00-

9.35

Попов

Ін.хвороби

22 л-ня

Клін.фарм.

Бильченко

Волобуєва  

Ін.хвороби

5цкл

22 л-

Ін.хвороби

Волобуєва

Модуль 1

Говаленкова

Педіатрія

22 л-ня

оздп

Ін.хвороби

Попов

Модуль 1

Летяго

Педіатрія

22 л-ня

оздп

Клін.фарм.

Фомич  

Савво

Клін.імун.

Алергологія

5 цкл

7 дит.

Клін.фарм.

Яблученский

З 23.04.14

Безродная

Мед.генетика

5 цкл

мгц

Клін.фарм.

Томина

Грищенко

Акуш.гінек.

5 цкл

мпц

Клін.фарм.

Солдатенко

Васильева

Акуш.гінек.

5 цкл

мпц

Клін.імун.

Савво

Сторчак

Акуш.гінек

7 л-я

мпц

Мед.генет.

Безродная

З 16.04.14

Лахно

Акуш.гінек

мгц

мпц

9.55-

11.30

Попов  

Ін.хвороби

22 л-ня

Клін.фарм.

Бильченко

Волобуєва  

Ін.хвороби

5цкл

22 л-я-

Ін.хвороби

Волобуєва

Говаленкова

Педіатрія

 

22 л-ня

оздп

Ін.хвороби

Попов

Летяго

Педіатрія

22 л-ня

оздп

Клін.фарм.

Фомич

1 ак.год

Савво

Клін.імун.

Алергологія

5 цкл

7 дит.

Клін.фарм.

Яблучанский

1 ак.год

З 23.04.14

Безродная

Мед.генетика

5 цкл

мгц

Клін.фарм.

Томина

1 ак.год

Грищенко

Акуш.гінек

5 цкл

мпц

Клін.фарм.

Солдатенко

1 ак.год

Васильева

Акуш.гінек

5цкл

мпц

Клін.імун.

Савво

Сторчак

Акукш.гінек

7 л-я

П.к. 663

Мед.генет.

Безродная

З 16.04.14

Лахно

Акуш.гінеа

мгц

П.к. 664

11.40-

13.15

Клін.фарм.

Яблучанский

На 12.25

Савво

Клін.імун..

алергологія

5цкл

7 л-я

Клін.імун.

алергологія

Савво

7 л-я

Клін.фарм.

Бильченко

З 23.04.14

Безродная

Мед.генетик

5 цкл

мгц

Клін.фарм.

Фомич

5 цкл

Мед.генет.

Безродная

З 16.04.14

На 10.40

Волобуєва

Інф.хвороби

мгц

22 л-ня

На 10.40

Попов  

Ін.хвороби

22 л-ня

Інф.хвороби

Лядова

22 л-я

Інф.хвороби

Волобуева

22 л-я

Клін.фарм.

Томина

5 цкл

Клін.фарм.

Солдатенко

5 цкл

13.25-

15.00

Клін.фарм.

Яблучанский

1ак.год

Савво

Клін.імугн.

алергологія

5цкл

7 л-я

Клін.імун.

алергологія

Савво

7л-я

Клін.фарм.

Бильченко

1 ак.год

З 23.04.14

Безродная

Мед.генетик

5 цкл

мгц

Клін.фарм.

Фомич

1 ак.год

5 цкл

Мед.генет.

Безродная

З 16.04.14

Волобуєва

Ін.хфороби

мгц

22 л-ня

Попов  

Ін.хфороби

МГЦ

22 л-ня

Інф.хвороби

Лядова

22 л-я

Інф.хвороби

Волобуева

22 л-я

Клін.фарм.

Томина

1 ак.год

5 цкл

Клін.фарм.

Солдатенко

1 ак.год

5 цкл

15.15-

16.50

Чин.ус.прац

За фахом

До 16.04.14

Григорьева

П.к.666

Чин.ус.прац

За фахом

До 16.04.14

Шевченко

26п-ка

Пед.,дит.ін

Макаренко

Початок 14.30

Модуль2

8 л-ня

Макаренко

Пед.,дит.інф.

Початок 14.30

Модуль 2

8 л-ня

Пед.,дит.ін

Макаренко

8 л-ня

Макаренко

Пед.,дит.інф.

8 л-ня

ЧЕТВЕР

8.00-

9.35

Клінічна імунологія та алергологія (лекція)  проф.Попов Н.Н.

13.02; 27.02; 13.03; 27.03;10.04.14

Чинники успішного працевлаштування

24.04; 08.05; 22.05; 05.06; 19.06.14                                                                                                        Педіатрія,дитячі інфекції (лекція) доцент  Макаренко  20.02;  06.03; 20.03; 03.04; 17.04.14

Медична генетика  (лекція)  проф. Гречанина О.Я 01.05; 15.05; 29.05; 12.06; 26.06.14(ауд. Мед.ген.центра) 

П.к. 580

9.55-

11.30

Правове регулювання медичної діяльності (лекції, факультатив)

Проф. Венедиктова І.В.

13.02; 27.02; 13.03; 27.03;10.04; 24.04; 08.05; 22.05; 05.06; 19.06.14

Радіаційна медицина  (лекція) доцент Амиразян С.А.

20.02;  06.03; 20.03; 03.04; 17.04.14

П.к. 580

11.40-

13.15

Правове регулювання медичної діяльності (лекція, факультатив) проф.Венедиктова І.В.

П.к. 580

13.25-

15.00

Рад.мед.

Амиразян

1,5 год

Мед.рад

1,5 год

Рад.мед.

Амиразян

Мед.рад.

Сторчак

Акуш.гінек

мпц

Клін.імун.

Алергологія

Савво

Лахно

Акуш.гінек

7 л-ня

мпц

Пед.,дит.інф.

Макаренко

Початок 14.30

8л-я

Савво

Клін.імун.

алергологія

7 л-я

Макаренко

Пед.,дит.інф.

Початок 14.30

о-ня

8 л-ня

15.15-

16.50

Рад.мед.

Амиразян

1,5 год

Мед.рад.

Сторчак

Акуш.гінек

МПЦ

Клін.імун.

Алергологія

Савво

Лахно

Акуш.гінек

7-л-я

МПЦ

Пед.,дит.інф.

Макаренко

Модуль 2

1,5 год

Амиразян

Рад.мед.

8 л-я

Мед.рад

Савво

Клін.імун.

алергологія

7л-я

Модуль 2

Макаренко

Пед.,дит.інф.

7 л-ня

П’ЯТНИЦЯ

8.00-

9.35

Анестезіологія та інтенсивна терапія (лекція) роф. Гриньов В.М. 15.02; 01.03; 15.03; 29.03; 12.04.13

 

Екстрена та невідкладна медична допомога (лекція) роф. Хворостов Є.Д. – 22.02; 22.03.13

дкл

9.55-

11.30

Анест.інтен.

Терапія

Гриньов

Томин

Хірур.

дит.хір.

Дкл

дкл

Хірур.

дит.хір.

Захарченко

Бичков

Анест.інтен.

терапія

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Герасимов

Душик

Хірур.

дит.хір.

Дкл

дкл

Хірур.

дит.хір.

Морозов

Морозов

Анест.інтен.

терапія

Дкл

дкл

Анест.інтен.

терапія

Томин

Герасимов

Хірург.

Дит.хір.

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапії

Хворостов

Дериколенко

Хірург.

Дит.хір

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Душик

Олиференко

Хірург.

Дит.хір.

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Бичков

Захарченко

Хірур.дит.

зірургія

дкл

дкл

Хірур.

дит.хір.

Олиференко

Бичков

Анест.інтен.

терапія

дкл

дкл

Анест.ынтетерапія

Дериколенко

Гриньов

Хірург.

Дит.хір

Дкл

дкл

11.40-

13.15

Анест.інтен.

Терапія

Гриньов

Томин

Хірург.

Дит.хір.

Дкл

дкл

Хірург.

Дит.хір.

Захарченко

Бичков

Анест.інтен.

терапія

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Герасимов

Душик

Хірург.

Дит.хір.

Дкл

дкл

Хірург.

Дит.хір.

Морозов

Морозов

Анест.інтен.

терапія

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Томин

Герасимов

Хірург.

Дит.хір.

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Хворостов

Дериколенко 

Хірург.

Дит.хір

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Душик

Олиференко

Хірург.

Дит.хір.

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Бичков

Захарченко

Хірур.дит.

зірургія

дкл

дкл

Хірург.

Дит.хір.

Олиференко

Бичков

Анест.інтен.

терапія

дкл

дкл

Анест.ігтентерапія

Дериколенко

Гриньов

Хірург.

Дит.хір

Дкл

дкл

13.25-

15.00

Анест.інтен.

Терапія

Гриньов

+1 ак.год

Томин

Хірург.

Дит.хір.

Дкл

дкл

Хірург.

Дит.хір.

Захарченко

+1 ак.год

Бичков

Анест.інтен.

терапія

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Герасимов

+ 1 ак.год

Душик

Хірург.

Дит.хір.

Дкл

дкл

Хірург.

Дит.хір.

Морозов

+ 1 ак.год

Морозов

Анест.інтен.

терапія

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапії

Томин

Герасимов

+ 1 ак.годй

Хірург.

Дит.хір.

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Хворостов

+1 ак.год

Дериколенко

Хірур.

дит.хір

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Душик

+ 1 ак.год

Олиференко

Хірург.

Дит.хір.

Дкл

дкл

Анест.інтен.

Терапія

Бичков

Захарченко

Хірур.дит.

зірургія

дкл

дкл

Хірург.

Дит.хір.

Олиференко

+1 ак.год

Бичков

Анест.інтен.

терапія

дкл

дкл

Анест.інтентерапія

Дериколенко

+ 1 ак.год

Гриньов
Хірур.

дит.хір

Дкл

дкл

15.15-

16.50

Екстрена та нев.мед.

допомога

1,5 год

З 14.02 до 16.05.14

Гриньов

Дкл

Екстрена та нев.мед.

допомога

1,5 год

З 14.02 до 16.05.14

Захарченко

дкл

Екстрена та нев.мед.

допомога

1,5 год

З 14.02 до 16.05.14

Герасимов

дкл

Екстрена та нев.мед.

допомога

1,5 год

Душик

З 14.02 до 16.05.14

дкл

Екстрена та нев.мед.

Допомога

1,5 год

Морозов

З 14.02 до 16.05.14

дкл

Екстрена та нев.мед.

Допомога

1,5 год

Томин

З 14.02 до 16.05.14

дкл

Екстрена та нев.мед.

Допомога

1,5 год

Олиференко

З 14.02 до 16.05.14

дкл

Екстрена та нев.мед.

Допомога

1,5 год

Хворостов

З 14.02 до 16.05.14

дкл

Екстрена та нев.мед.

Допомога

1,5 год

Бичков

З 14.02 до 16.05.14

дкл

Екстрена та нев.мед.

Допомога

1,5 год

Цивенко

З 14.02 до 16.05.14

дкл

Розклад учбових занять на 5 курсі  медичного факультету в весняному семестрі 2013/2014 н.р.


Диплом на заказ


1. Любительской радиосвязи - 100 ле
2. Доклад- Педагогічна спадщина Неплюєва
3. Supply Curve Elsticity of Supply ESSENTIL VOCBULRY nticipte v ~ to imgine or expect tht something will hppen ~ передбачати очікувати спо
4. на тему_______________________________________________________________________ Состав дипломного проекта- расчетнопояснительная записка
5. Виды и критерии ЧС
6. а Розовый красный алый капля краснокоричневогосмягчит цвет водаЯгодный алый красный краснокорич
7. Античный символизм Концепция античности
8. на тему СТАНОВЛЕНИЕ И РАЗВИТИЕ РОССИЙСКОГО СТРАХОВОГО РЫНКА Выполнила студентка 3 курса группы БД
9. Биотический фактор развития биосферы
10. Интегральная социология П Сорокина
11. .значение ухода за больными в общей системе диагностики и лечения больных
12. тематика Декартовы координаты на прямой
13. на тему Шрифты и цветовое решение рекламного листа
14. то действия выполняются определенное число раз; Циклы- Счётчик Допустим нам надо выполнить какое
15. Тема 3. КОНСТИТУЦІЇ ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН Лекційні питання- 1
16. Применение норм иностранного семейного права и ограничения его применения
17. РЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук Київ2005
18. Рассмотрим уравнение где при условии условие равенства нулю является неприемлемым для применения в кри
19. терминологический словарь А Абсентеизм добровольное уклонение избирателей от участи
20. чем мои безделки